Máme jedno volné místo 

aktuálně se z důvodu odkladu uvolnilo jedno volné místo v prvním ročníku. Pro více informací nás prosím kontaktujte

Zápisy pro školní rok 2024/25

 

Zápisy do ScioŠkoly Brno se uskuteční v dubnu 2024.

Na níže zmíněném odkazu je možné vyplnit přihlášku do první třídy ScioŠkoly.
Přihlášku vyplníte ZDE

Pro zápis budou použita tato kritéria:

Povinné:

  • Soulad rodičů s hodnotami a principy ScioŠkol

Zvýhodňující:

  1. sourozenec na stejné ScioŠkole

  2. zájem o pedagogický směr ScioŠkol projevený absolvováním ScioŠkoly nanečisto

  3. sourozenec na stejné nebo jiné ScioŠkole


Zvýhodňující kritéria budou použita v případě převisu poptávky po vzdělávání na naší škole v pořadí jak jsou uvedena. Tedy například přednost mají sourozenci dětí, kteří již školu navštěvují. V případě přetlaku poptávky budou použita nejdříve zvýhodňující kritéria a poté losování.

ScioŠkola nanečisto: program určený pro rodiče a děti, který seznamuje účastníky s fungováním, hodnotami a principy školy. Série 4 setkání, které se uskuteční 8.11., 15.11., 22.11., 29.11. Absolvování všech setkání umožní dětem, rodičům i škole lépe odhadnout vzájemná očekávaní a vhodnost ScioŠkoly pro dítě.

Soulad rodičů s hodnotami a principy ScioŠkol bude ověřován pohovorem s rodiči.

Nástup do školy

Pokud vše klapne, 1. září se uvidíme ve ScioŠkole!